Još jedan od 30-ro đaka generacije koje je naš centar obradovao sa POKLON kursem za usavršavanje stanih jezika – Jasna Đurović – đak generacije na opštini Stari grad, OŠ „Mihajlo Petrović Alas“

Bejza raduje ljubitelje stranih jezika – požurite sa prijavom do 10. septembra
septembar 2, 2014
Srećno u novoj školskoj godini!
septembar 4, 2014

Budući da smo centar koji neguje i mlade talente kada su jezici i kultura u pitanju, prošle nedelje smo bili domaćini i devojčici Jasni Đurović i njenom jednom roditelju, koji su po raspustu došli po nagradu, a u čast đaka generacije koji su završili osnovno obrazovanje školske 2013/2014.godinu
Da posetimo, po završetku školske godine smo organizovali dodelu nagrada u obliku poklon dvomesečnog kursa jednog stranog jezika po izboru deteta.
Do sada smo uručili većini od gore navedenog broja dece iz škola na gradskim opštinama Stari grad, Savski Venac i Vračar.

Neizmerno smo ponosni da su takva deca bili naši gosti i da će biti naši đaci od ove školske godine.
Ovom prilikom im svima od srca čestitamo na uloženom trudu i znanju!