NASTAVAK URUČIVANJA POKLON NAGRADA

BEJZA I FLYFLY TRAVEL POKLANJAJU VAUČER
jul 7, 2014

NASTAVAK URUČIVANJA POKLON NAGRADA

U toku je uručivanje poklon nagrada Đacima generacija, osnovnih i srednjih škola sa opština Stari grad, Savski venac i Vračar.

S obzirom da svečanom uručivanju nagrada, održanom 20.juna 2014, nisu prisustvovale sve škole sa svojim đacima generacija Edukativni centar Bejza je odlučio da ponovo pozove preostale škole sa tri opštine.

Raduje nas to što se škole odazivaju našem pozivu i što su deca prilikom preuzimanja nagrade zaista srećna. U protekla tri dana uručili smo  četiri nagrade, od kojih je jednu preuzela majka deteta. Nagrade su otišle u ruke: Sretović Dušanu, Mićović Vidaku iz škole “ Josip Slavenski“, zatim Topalović Momčilu iz škole “ Kralj Petar I“, Banković Krsti iz škole “ Skadarlija“.

IMG_1253Nastavićemo sa uručivanjem sve dok ne podelimo svaku nagradu  namenjenu Đacima generacije jer oni to zaslužuju.