Intezivni kursevi stranih jezika u Bejza edukativnom centru

KONKURS ZA PROFESORA NEMAČKOG JEZIKA
maj 29, 2016

Intezivni kursevi stranih jezika u Bejza edukativnom centru

Da li ste odabrali destinaciju za odmor ovog leta?

Bejza Edukativni centar za sve vas koji planirate da odmor provedete u nekoj od stranih zemalja, organizuje specijalnu ponudu za upis intenzivnih kurseva stranih jezika.

Beach.

Ne prepuštajte ništa slučaju, već sada upišite neki od intenzivnih kurseva koje smo za vas organizovali. Izbegnite neprijatne situacije u kojima se možete naći zbog nepoznavanja jezika i kulture naroda u čijoj zemlji ste odseli. Naučite brzo i lako sve što vam je potrebno za jezičko snalaženje i vladajte svakom sutuacijom. Neka vaš odmor bude prilika da usavršite svoje znanje!

Student, College Dorm, University.

Da li ćete se odlučiti za kurs engleskog, španskog, grčkog, italijanskog, turskog ili će vam zbog destinacije biti potreban kurs arapskog jezika, sve što treba da uradite je da nas posetite.

Očekujemo vas!

BEJZA EDUKATIVNI CENTAR