REZULTATI AUDICIJE „ČISTO PRIJATELJSTVO“

REPERTOAR AUDICIJE “ ČISTO PRIJATELJSTVO“ ZA 1. i 2. NOVEMBAR 2014.g.
novembar 1, 2014
Najava sjajne pripreme za prijemni ispit iz MATEMATIKE i SRPSKOG JEZIKA za što bolji upis u srednju školu
novembar 3, 2014

REZULTATI AUDICIJE „ČISTO PRIJATELJSTVO“

Zadovoljstvo nam je i čast da svu muzički  talentovanu decu i njihove profesore, dole navedene, pozovemo na proglašenje pobednika i uručenje medalja za prvonagrađene, tj. za osvojena prva III mesta.

• Ko je osvojio koje mesto saznaćete u SREDU, 05.novembra 2014. u 20 časova u prostorijama Edukativnog centra Bejza u Kosovskoj 39, III sprat kada ćemo Vama u čast prirediti i prigodno posluženje, te Vas ovom prilikom sve pozivamo. Neka Vam prve 3 nagrade budu iznenađenje na radost i ponos svih nas!

Dobrodošli su i direktori osnovnih, srednjih i muzičkih škola.

• Sa mladim talentima za narodnu igru ćemo se družiti dan ranije, dakle,  UTORAK, 04. novembar 2014. kako smo i najavili na Audiciji.

Budući da nismo u mogućnosti da Vas sve zajedno primimo istog dana zbog velikog broja prvonagrađenih, odlučili smo da uručenje traje dve večeri.

DOBRODOŠLI!

SOLO PEVANJE  – prvih 10 pobednika:

Tamara Milošević (’99.), III Beogradska gimnazija , prof. Tamara Kecman; Isidora Nenadović (’02.), OŠ Vasa Pelagić, prof. Aleksandra Stanković; Manja Tomašević (’99), MC Pikolo, prof. Vesna Rakonjac i Miroslav Arbanovski; Tanja Filipović (’01.), OŠ Kralj Petar I, prof. Gordana Nešić; Maša Stepić, (’01.), OŠ Kralj Petar I, prof. Gordana Nešić; Dunja Jeličić (’03.), OŠ Drinka Pavlović, prof. Darko Todić; Bjanka Marković (’01.), MŠ Amadeus, prof. Daniela Ivanović; Marija Džodžo (’00.) OŠ Banović Strahinja, prof. Tamara Kecman; Adam Sulejmani (’01.) OŠ Vasa Pelagić, prof. Aleksandra Stanković; Nikoleta Radulović (’00.) MŠ Amadeus, prof. Daniela Ivanović.

_______________________________________________________________________________

Od 11. do 15. mesta: (dvoje dele 15. i 16. mesto)

Anja Vučković (’03.) OŠ Vlada Aksentijević, prof. Dragana Vučićević; Jovana Grdinić (’00.), hor Vrapčići, prof. Jelena Brakočević; Katarina Nećak (’00.) MŠ Amadeus, prof. Daniela Ivanović; Manja Marković (’01.) OŠ Braća Jerković, prof. Jarmila Stevanović; Ivana Ivović (’03.)  OŠ Kralj Petar I, prof. Gordana Nešić; Angelina Galjević (’00.) OŠ Milan Rakić, prof. Marija Galjević.

NAPOMENA: Rezultati, za ostalu talentovanu decu učesnike audicije, će biti obajvljeni u utorak, 04.11.2014. do 12 časova.

Do tada Bejza Vas sve raduje već sada sa informacijom da je obezbedila za sve učesnicke naše Audicije ČISTO PRIAJTELJSTVO, a u znak zahvalnost na učešću, znatne POPUSTE na kurseve za 5 stranih jezika;

•  radi se o motivacionom popustu za dvomesečni kurs nekog od tih jezika;
  •  prva dva meseca popust je 30%, sledeća dva 40% i na kraju se usavršavata na čak 50% popusta;
  •  možete birati: engleski, turski, švedski, arapski i nemački jezik!

Ovo smo osmislili  za učesnike ali posetioce roditelje audicije ČISTOG PRIJATELJSTVA 2014/15, a čija su deca dobila ovaj dokument u sklopu reklamnog materijala.Dovoljno je da ga donesete i cela porodica ima ovaj pravo na ovaj koristan popust.

DOBRODOŠLI!

SOLO SVIRANJE NA INSTRUMENTIMA (prvih 6 pobednika)

Nađa Dornik (’00.), OŠ Drinka Pavlović, prof. Darko Todić; Sergej Prošić (’00.) OŠ Milan Rakić, prof. Marija Gajević; Luka Orozović (’00.) OŠ Banović Strahinja, prof. Tamara Kecman; Bogdan Lukić (’99.) I Kragujevačka gimnazija, prof. Gordana Vučković; Marko Miladinović ( ’01.), MŠ Davorin Jenko, prof. Katarina Filipović; Lav Leon Hudak (’01.) OŠ Banović Strahinja, prof. Tamara Kecman.

NAPOMENA: Rezultati, za ostalu talentovanu decu učesnike audicije, će biti objavljeni u utorak, 04.11.2014. god. do 12 časova.

_________________________________________________________________________

Od 7. do 9. mesta:

Nataša Stolić (’01.) OŠ Drinka Pavlović, prof. Darko Todić; Danilo Kruščić (’03.)  OŠ Vlada Aksentijević, prof. Dragana Vučićević, Ivana Mitrović (’03.) OŠ Kralj Petar I, prof. Gordana Nešić.

NARODNA IGRA:

KUD ČUKARICA;     KUD DIMITRIJE TUCOVIĆ;     KUD LIRA,    KUD TALIJA.

song_contest (4) - Copy