Letnja škola turskog jezika u Istanbulu

UTT- Uluslararası Türkçe Testi – međunarodno priznati sertifikat
april 9, 2014

Letnja škola turskog jezika u Istanbulu

Zadovoljstvo nam je što vam i ove godine možemo ponuditi letnju školu u Istanbulu i to u junu, julu i avgustu. Svima koji žele da nauče ili usavrše svoje znanje iz turskog jezika, ovo je jedinstvena prilika da to i urade na jedan fin i zabavan način, kombinujući učenje sa odmorom.

Ukoliko ste jedni od onih koji imaju problem da progovore, letnja škola je mesto gde ćete se osloboditi svih barijera bez ikakve prethodne pripreme jer su predavači profesionalni, a okruženje, u kojem ćete boraviti, jedinstveno.learn turkish

NASTAVA ( u cenu nije uračunat komplet knjiga koji košta 60 TL (21 e ) i kupuje se na univerzitetu.

Od 1 do 4 nedellje 171 Eura (plaćanje u dinars.protiv.na dan uplate)
Od 5 do 8 nedelja 343 Eura (plaćanje u dinars.protiv.na dan uplate)

Sama nastava je organizovana na isturenom odeljenju Fatih TOMER Univerziteta, na Šišliju, na 10 minuta hoda od internata. Časovi se održavaju radnim danima po 4 sata i to u prepodnevnim terminima.

SMEŠTAJ ( obezbeđen u privatnom internatu, u neposrednoj blizini TC Astoria. Svaka soba ima svoje kupatilo, frižider, tv, radni sto)

Trokrevetne i četvorokrevetne sobe *48 Eura (plaćanje u dinars.protiv.na dan uplate)
Dvokrevetne sobe *52 Eura (plaćanje u dinars.protiv.na dan uplate)

*Cene su na nedeljnom nivou

Termini: 15. jun – 15. jul 2014 ;

15. jul – 15. avgust 2014;

15. avgust – 15. septembar 2014.

Rok za prijavu je 30. april, rok za plaćanje 15 maj 2014.